×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 787

پنج شنبه, 24 فروردين 1396 22:22
منتشرشده در مناسب سازی

برگزاري كارگاه مناسب سازي شهري و اماكن عمومي در اردبيل تو سط اساتيد ژاپني انجمن نعناع


مشاور استاندار اردبیل در امور معلولان:

برگزاری کارگاه آموزشی مناسب سازی محیط شهری با هدف بهره گیری ازتجربیات دیگر کشورها

کارگاه سه روزه آموزشی تخصصی مناسب سازی محیط شهری و اماکن عمومی برای معلولان با حضور اساتید ژاپنی افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ، عظیم قهرمانی مشاور استاندار اردبیل در امور معلولان استان در آئین افتتاح کارگاه سه روزه آموزشی تخصصی مناسب سازی محیط شهری و اماکن عمومی برای معلولان که با حضور اساتیدی از کشور ژاپن در محل استانداری اردبیل برگزار شد گفت: این کارگاه با هدف آموزش تخصصی مناسب سازی محیط شهری واماکن عمومی با استفاده از تجربیات کشورهای پیشرفته انجام می گیرد و یافته ها و آموزش های انجام گرفته در این کارگاه بصورت عملی نیز در جهت تسهیل در تردد معلولان  و جانبازان به کار گرفته خواهد شد.

وی ضمن قدردانی از همکاری دیگر دستگاه ها در برگزاری این دوره آموزشی ،اظهار داشت:این کارگاه آموزشی به مدت 3 روز در شهر توریستی سرعین برگزار خواهد شد وشهر سرعین پایلوت اجرای طرح مناسب سازی محیط شهری برای تسهیل در تردد و عبور ومرور جانبازان ومعلولان و کم توان حرکتی خواهد بود.

قهرمانی ابراز امیدواری کرد با تداوم برگزاری دوره های آموزشی وهمکاری صمیمانه دستگاه های استان ، شاهد حل مشکلات وموانع تردد معولان وجانبازان استان  باشیم.

در این کارگاه سه روزه کارشناسان در ارتباط با چگونگی مناسب سازی ادارات و اماکن عمومی برای تردد بهتر معلولان تبادل نظر کردند.

پايان سه روزه برگزاري كارگاه مناسب سازي شهري و اماكن عمومي اساتيد انجمن نعناع در شهر سرعين اردبيل

منبع : استانداری استان اردبیل

خواندن 690 دفعه آخرین ویرایش در جمعه, 25 فروردين 1396 20:55

درباره ما

نجمن نعناع – حمایت کننده ی معلولین ایران ،سازمانی غیر دولتی در استان کاناگاوا در کشور ژاپن می باشد .این انجمن در جهت حمایت از معلولین جسمی – حرکتی و با هدف رفع نیازها و مشکلات و معضلات زندگی فردی و اجتماعی  معلولین فعالیت می کند .ریاست انجمن را آقای محمد پاشایی عهده دار می باشند که خود نیز با این معضل دست به گریبان می باشند.