×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 787

یکشنبه, 05 ارديبهشت 1395 09:26
منتشرشده در صدای شما

مریم پورحسین

  با سلام و خسته نباشید خدمت همه زحمت کشان انجمن نعناع خصوصا آقای پاشایی عزیز
ما چهار خواهرمعلولیم که همگی به یک بیماری ژنتیکی مبتلا هستیم.به طوریکه از نظر حرکتی خیلی مشکل داریم.از آنجا که مادرم به رحمت خدا رفته و پدرم نیز پیر و فرتوت است مامجبوریم خودمان همه کارهای شخصی وغیر شخصی همدیگر را به تنهایی انجام دهیم و اطرافیان کمک چندانی به ما نمیکنند.
تا اینکه توسط یکی از دوستانمان با انجمن نعناع آشنا شدیم و ایشان به ما گفتندکه انجمن نعناع برای حمایت از شما اعلام آمادگی کرده و انجمن نعناع یک ویلچر برقی رایگان در اختیار ما گذاشت و الان ما به راحتی کارهای خود را انجام میدهیم.
و اما آقای پاشایی شما انسان بزرگی هستید شاید خودتان زیاد توجه نکرده باشید ولی با دادن این ویلچر به من کمک بسی بزرگ کرده اید و بهتر بگویم به من پا و توان حرکت دادید تا بتوانم کارهای خود و خواهرانم را بدون کمک و منت دیگران انجام دهم و بتوانم وارد جامعه شهر و کوچه ام شوم و از خانه نشینی رها شده و از تماشای جو بیرون از خانه لذت ببرم.
افرادی مثل من زیادندکه به علت معلولیت و ناتوانی در یاس و ناامیدیو بدون اینکه هیچ ارتباطی با اجتماع خود داشته باشند در کنج خانه بسر میبرند و میخواهند از زیباییهای محیط و دنیای خود لذت ببرندو از تنهایی و گوشه خانه نشستن نجات یابند و چون توان خرید ویلچر را ندارند و بهزیستی کمکی به آنها نمی کندشما با کمک به آنان به آنها امید و زندگی میبخشید.
ایکاش در جامعه ما افرادی مثل پاشایی ها زیاد باشند تا مثل این انسان شایسته به فکر افراد ناتوان و معلول باشند.
آقای پاشایی مطمین باشید که دعای ما معلولین و خصوصا ما چهار خواهر معلول همیشه بدرقه راهتان خواهد بود.


با تشکر از زحمات گرانقدرتان

خواندن 3017 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 28 آذر 1395 01:02

درباره ما

نجمن نعناع – حمایت کننده ی معلولین ایران ،سازمانی غیر دولتی در استان کاناگاوا در کشور ژاپن می باشد .این انجمن در جهت حمایت از معلولین جسمی – حرکتی و با هدف رفع نیازها و مشکلات و معضلات زندگی فردی و اجتماعی  معلولین فعالیت می کند .ریاست انجمن را آقای محمد پاشایی عهده دار می باشند که خود نیز با این معضل دست به گریبان می باشند.