×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 42

سه شنبه, 24 تیر 1393 09:49
منتشرشده در روزنامه و سايت

تقدير رئيس انجمن نعناع از شهردار کرج

خبرگزاري آريا- محمد پاشايي رئيس و موسس انجمن نعناع در ديدار با شهردار کرج از زحمات وي در برگزاري کلاس هاي مناسب سازي تقدير و تشکر نمود.

به گزارش خبرگزاري آريا از کرج ، پاشايي در اين ديدار اظهار داشت : با توجه به وضعيت نامطلوب معابر شهري براي تردد معلولان در چند سال گذشته اهتمام ويژه اي براي برگزاري کلاس هاي مناسب سازي در کرج به عمل آمد که در سال جاري با حمايت هاي حضرتعالي اين امر محقق گرديد. وي هدف از برگزاري اين کلاس ها را انتقال تجربيات کشور پيشرفته اي مانند ژاپن در امر مناسب سازي عنوان نمود و گفت : در اين زمينه ژاپن جزء5 کشور پيشرو در دنيا مي باشد و اميد است با به کار بستن تجربيات کشورهاي پيشرفته در امر مناسب سازي معضلات حضور معلولان به اشکال مختلف در جامعه برطرف گردد.پاشايي در اين ديدار به علي ترکاشوند شهردار کرج پيشنهاد نمود مي توان با به کار بستن آخرين روش هاي مناسب سازي در ساخت معابر شهري، کرج را به عنوان پايلوت در اين زمينه مطرح نمود .

در ادامه شهردار کرج ضمن تقدير و تشکر از محمد پاشايي اظهار داشت: در واقع زحمت اصلي را حضرتعالي متحمل شده ايد که با دعوت از کارشناسان ژاپني و برگزاري کلاس هاي آموزشي کمک بزرگي به کارشناسان شهرداري کرج  نموده ايد . وي افزود در روزمرگي هاي شهرداري، مشکلات مربوط به معلولان و از جمله معلولان ضايعه نخاعي مغفول مانده بود که با اقدام حضرتعالي همه به اين نکته توجه و هوشيار شدند .وي افزود شهرداري کرج آمادگي هر نوع همکاري در زمينه مناسب سازي و انتقال تجربيات اساتيد به کارشناسان شهرداري کرج را دارد و استقبال مي نمايد.

 

منبع خبر : خبرگزاری آریا

خواندن 3413 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 28 آذر 1395 01:45

درباره ما

نجمن نعناع – حمایت کننده ی معلولین ایران ،سازمانی غیر دولتی در استان کاناگاوا در کشور ژاپن می باشد .این انجمن در جهت حمایت از معلولین جسمی – حرکتی و با هدف رفع نیازها و مشکلات و معضلات زندگی فردی و اجتماعی  معلولین فعالیت می کند .ریاست انجمن را آقای محمد پاشایی عهده دار می باشند که خود نیز با این معضل دست به گریبان می باشند.